parallax background

Apie mus

Stovime ant milžino pečių! Esame įmonių grupės dalis su daugiau nei 10 metų patirtimi versle.  Sparčiai augant grupės įmonėms, sukaupėme didelę žmogiškųjų išteklių valdymo patirtį, kuria remiamės įgyvendindami projektus.

Teikiame laikinojo įdarbinimo paslaugas, tad darbuotojai dirba pas jus tol, kol jums reikia, o kai darbas atliktas – mes surandame jiems naują darbo vietą. Darbai atlikti ir jokių perteklinių rūpesčių!

Mes formuojame darbuotojų komandas projektų įgyvendinimui įvairiose srityse: statybose, pramonėje, žemės ūkyje – ten, kur jūsų verslas.

Kad ir kiek darbuotojų jums reikia – 1 ar 100 – mes  atrinksime tinkamus darbuotojus ir pasirūpinsime viskuo, kad jie sėkmingai įgyvendintų užduotis jūsų projekte.

Pasikalbėkime apie jūsų poreikius dabar!  

Mūsų vertybės

Ikonos

Atviras ir nuoširdus bendravimas

Kuriame ilgalaikius pasitikėjimu grįstus santykius.
Ikonos2

Rūpestingas profesionalumas

Esame žmogiškųjų išteklių profesionalai ir jūs tai jausite kiekviename darbo etape: išklausome, patariame, padedame įvairiausiais klausimais – kad rezultatas džiugintų!
Ikonos3

Pozityvus požiūris ir „mes tai galime“ nuostata

Tai kasdieniai mūsų komandos palydovai.
Ikonos4

Prasmės
jausmas

Nuoširdžiai džiaugiamės, kai prisidedame prie geresnio gyvenimo kūrimo pasiūlydami tinkamą darbą žmogui ir puikių darbuotojų klientams!
Ikonos5

Misija

Teikti kokybiškas įdarbinimo ir darbuotojų nuomos paslaugas įvairių verslo sričių klientams, atliepti bei viršyti klientų poreikius bei lūkesčius ir taip didinti naujų ir sugrįžtančių klientų skaičių.
Ikonos6

Vizija

Būti patikimu partneriu, siekančiu aukščiausių rezultatų ir puoselėjančiu ilgalaikes partnerystes. Siekti greitai reaguoti, priimti pritaikytus sprendimus verslui ir kandidatams, bei tapti lyderiais įdarbinimo srityje.